>
Трансмісія
Коробка передач (КП) являє собою складний агрегат, тому рекомендується ремонтувати її в автомайстернях. При знятті і установці багатьох деталей необхідно вимірювати зазори і при необхідності відрегулювати їх, використовуючи відповідні регулювальні прокладки і шайби. Якщо коробка передач несправна або працює з сильним шумом, її ремонт бажано доручити фахівцеві, або замінити коробку передач, що може обійтися значно дешевше. Однак частина несправностей коробки передач можна усунути без зняття її з автомобіля.
В процесі експлуатації автомобіля в коробці передач в основному можуть виникнути такі несправності:
1) шум в коробці передач;
2) ускладнення перемикання передач;
3) мимовільне вимикання передач;
4) витік масла з коробки.
Крім перерахованих несправностей можуть виникати і інші:
  • перегрів масла в коробці передач;
  • включення двох передач одночасно і ін.
Ці несправності виникають вкрай рідко. На перший погляд ремонт КПП або заміна зчеплення не являє собою нічого особливого і важкого, досить зняти коробку передач, розібрати, провести дефектовку, замінити деталі і зібрати, або ж зробити заміну. Але це помилкове судження, якщо врахувати, що коробка передач є основним пристроєм механізму, який передає волю водія мотору і по потужності, і по швидкості, при цьому забезпечуючи його додатковим комфортом управління. Навіть, якщо придбати нову коробку, то неправильна установка з подальшою діагностикою можуть привести до сумних, якщо не небезпечних, ситуацій, де сторонні шуми від МКПП і свист редукторів здадуться приємною музикою. Тому заміна зчеплення, ремонт редуктора заднього моста або ремонт КПП, будь-якого автомобіля, вимагає до себе уважного і професійного підходу.
Чи варто довіряти важливі вузли машини універсалів-всезнайкам? Чи не краще скористатися послугами тих, хто безпосередньо знайомий з тими чи іншими механізмом вузько і спеціалізовано?
Проводимо ремонт МКПП, заміну зчеплення і інших елементів трансмісії.
Украина онлайн