>
Комп'ютерна діагностика

Комп'ютерна діагностика автомобіля - це ефективний спосіб ретельної перевірки всіх електронних систем Вашого транспортного засобу. За допомогою якої надається можливість:
1. Попередити назріваючі несправності.
2. З точністю виявити вже наявні проблеми.
Завжди вважалося непростим завданням знайти причину несправності в автомобілі, це було трудомістке заняття, не з першого разу приносило результати. Тепер на допомогу фахівцям і водіям прийшла комп'ютерна діагностика автомобіля, що істотно полегшило процес пошуку несправностей.
Пристрій керування автомобілем може складатися з декількох блоків: окремо для двигуна - ECU (Engine Control Unit) або ECM (Engine Control Module), окремо для антиблокувальної системи гальм - ABS, окремо для подушок безпеки - SRS (Air Bag Supplemental Restraint System), для автоматичної коробки передач - A/T (Electronic Automatic Transaxles) і т.д. Але при отриманні сигналу про помилку сучасна система діагностики зобов'язана відповісти уніфіковано:
• по-перше, класифікувати несправність по номеру (коду помилки) і запам'ятати цей код в довготривалій пам'яті;
• по-друге, зробити коригувальні дії, передбачені на цей випадок керуючої програмою.
Після цього збережені в пам'яті коди помилок зчитуються спеціальним приладом (сканером) або вручну, за допомогою певної процедури, яка вводить електронний блок управління в режим індикації кодів самодіагностики. Після їх вивчення і аналізу додаткових даних приймається рішення про те, що робити далі. Однак слід зазначити, що частина параметрів, що визначають стан двигуна, залишається поза зоною контролю.
І навіть після зчитування кодів важливо не тільки їх ідентифікувати, а й визначити правильну причину виникнення несправності.
Проводимо діагностику таких марок: ВАЗ, ЗАЗ, ГАЗ, Deawoo, Chevrolet, Audi, Skoda, Volkswagen, Seat, Opel та інші
Украина онлайн