>
Гальмівна система.
Гальмівна система автомобіля - одна з важливих систем в забезпеченні безпеки водія, пасажира та інших учасників дорожнього руху. Ніколи не слід відкладати ремонт гальмівної системи на потім, бо роль її занадто велика, а наслідки можуть бути дуже трагічними. Треба завжди бути впевненим в тому, що гальма справні та вся система працює на сто відсотків. Тому, при перших же підозрах на несправність, варто відразу вжити заходів щодо їх усунення та провести ремонт гальмівної системи. Ремонт гальмівної системи розумніше здійснювати у автомайстернях, де є і відповідне оснащення, та професійний підхід до справи.
Тривожними симптомами, що свідчать про проблеми в роботі гальмівної системи, є: сторонні звуки гальм (стук, скрип, скрегіт), педаль гальма провалюється, пружинить, у педалі жорсткий натиск; витік гальмівної рідини; зниження ефекту гальмування; нерівномірний знос гальмівних колодок.
Не варто чекати серйозної поломки, якщо вже виявлені деякі ознаки несправності. Вчасно проведений ремонт гальмівної системи дозволяє уникнути неприємних наслідків.
Своєчасна заміна гальмівних колодок збереже інші працюючі механізми гальмівної системи.
Проводимо заміну всіх вхідних в гальмівну систему комплектуючих.
Украина онлайн